WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ NA FAMĘ – JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

47. FESTIWAL FAMA
Świnoujście, 14-27 VIII 2017

© Festiwal Fama, fot. Justyna Nowaczek

WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ NA FAMĘ – JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Zgłoszenia mailowe czy udział w eliminacjach? Wybór należy do Ciebie. Zależy nam na szerokim dotarciu z ofertą do potencjalnych uczestników, dlatego na Famę można zgłosić się kilkoma drogami.

Fama to festiwal sztuk wszystkich. Jest adresowana do młodych twórców, debiutantów. Możecie wybierać wśród następujących sekcji: muzyczna – soliści i zespoły (muzyka poważna, jazzowa, tradycyjna, folkowa, elektroniczna, elektroakustyczna, rockowa, bluesowa, popowa, piosenka autorska, projekty z pogranicza gatunków), wokalna, literacka, sztuk scenicznych (teatr, happening, performans, taniec, kabaret, impro, stand-up), sztuk wizualnych (malarstwo, grafika, rzeźba, instalacja, video art, intermedia), scenograficzna, fotograficzna (fotografia kreacyjna i reportażowa), filmowa, dziennikarska (prasowa, telewizyjna, radiowa). Fama to także sekcja animacji kultury i producencka (dla osób chcących szkolić się w zakresie realizacji wydarzeń artystycznych). Pełna oferta dostępna jest pod zakładką SEKCJE.

Do wszystkich powyższych sekcji można aplikować drogą mailową. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i wypełnienia formularza zgłoszeniowego: ZGŁOSZENIA BEZPOŚREDNIE. Masz czas do 14 maja 2017.

Uwaga! Informujemy, że nabór prac na tegoroczną WYSTAWĘ SEKCJI SZTUK WIZUALNYCH „WAR” został przedłużony do 28 maja 2017. Termin przyjmowania zgłoszeń w pozostałych sekcjach / projektach pozostaje bez zmian: 14 maja 2017.

Możesz także wziąć udział w eliminacjach, które odbywają się w wybranych miastach akademickich Polski. W tym roku odbędą się eliminacje w następujących miastach i kategoriach:

LUBLIN – sekcja muzyczna i wokalna (nabór do 9 kwietnia);
WROCŁAW – sekcja muzyczna, wokalna i sztuk scenicznych (nabór do 9 kwietnia) (aktualizacja: nabór został przedłużony do 12 kwietnia);
POZNAŃ – sekcja muzyczna, wokalna, sztuk scenicznych i wizualnych (nabór do 30 kwietnia);
Aktualizacja: CZĘSTOCHOWA – sekcja muzyczna, wokalna i sztuk scenicznych (nabór do 5 maja).

Eliminacje są jednym z etapów naboru. Podczas eliminacji przyznawane są rekomendacje do udziału w festiwalu. Oznacza to, że dany artysta jest brany pod uwagę jako potencjalny uczestnik Famy. W wyjątkowym przypadku – uzasadnionym przez wysoki poziom artystyczny – Jury eliminacji ma prawo do przyznania zaproszenia.

Lista zakwalifikowanych uczestników – zarówno w zgłoszeniach bezpośrednich, jak i z grona rekomendowanych podczas eliminacji – zostanie zamknięta i opublikowana do 30 czerwca 2017.

Planowany termin tegorocznej Famy to 14-27 sierpnia 2017. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej festiwalu oraz naszego profilu na FACEBOOKU.

« »