WSZYSTKIE SCENY FAMY – ZGŁOŚ SIĘ!

47. FESTIWAL FAMA
Świnoujście, 14-27 VIII 2017

© Festiwal Fama, fot. Joanna Kurdziel-Morytko

WSZYSTKIE SCENY FAMY – ZGŁOŚ SIĘ!

Teatr, happening, performans, taniec, kabaret, impro, stand-up… To wszystko może wydarzyć się w Świnoujściu. Jeszcze do 14 maja można zgłaszać się na Famę – festiwal sztuk wszystkich.

Sekcja sztuk scenicznych ma u nas dwa oblicza. Z jednej strony to TEATR, HAPPENING, PERFORMANS i TANIEC. Do przesyłania zgłoszeń zachęcamy zarówno grupy i artystów sceny niezależnej, jak i studentów oraz absolwentów uczelni / wydziałów teatralnych. Z drugiej strony natomiast – KABARET, IMPRO i STAND-UP. Adresatami cyklu są grupy oraz twórcy, którzy, wpisując się w tradycję inteligentnego kabaretu, reprezentują ambitniejszy nurt dziedziny i odcinają się od niewybrednych gagów oferowanych na masowych imprezach.

Zgłoś się, a będziesz mieć szansę, by wziąć udział w wyjątkowym spotkaniu, pracować podczas bezpłatnych warsztatów oraz walczyć o Nagrodę im. Roberta Paluchowskiego w kategorii sztuki sceniczne.

Regulamin festiwalu i formularz zgłoszeniowy dostępne są TUTAJ. Prosimy opisać swój dorobek oraz dołączyć wymagane załączniki (nagranie spektaklu / prezentacji lub link do nagrań dostępnych w internecie). Opcjonalnie – osoby zainteresowane realizacją projektu premierowego podczas Famy proszone są o przedstawienie pomysłu w formularzu zgłoszeniowym. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 14 maja 2017. Lista zakwalifikowanych uczestników zostanie ogłoszona do 30 czerwca 2017. Na najlepszych uczestników czekają NAGRODY, które zostaną przyznane podczas Koncertu Finałowego.

Planowany termin tegorocznej Famy to 14-27 sierpnia 2017. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej festiwalu oraz naszego profilu na FACEBOOKU.

« »